На Донеччині стартують заходи з протидії незаконному обігу зброї

- Реклама -

Для ефективного перекриття витоку зброї з території проведення операції Об’єднаних сил в мирні регіони досвід роботи поліції Донеччини та Луганщини буде впроваджений у суміжних областях — Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській та Херсонській.

За 11 місяців на території держави зареєстровано понад 7 тисяч злочинів, скоєних з використанням вогнепальної зброї.

У зв’язку з цим, начальник Департаменту карного розшуку Національної поліції Сергій Тихонов під час робочого візиту у Маріуполь, наголосив на посиленні блокування шляхів, якими зброя потрапляє до мирних територій.

«В шести областях під координацією Департаменту карного розшуку буде розпочато операції з вилучення зброї. Комплекс заходів, який реалізується в Донецькій та Луганській областях, буде поширено на суміжні регіони. Це дозволить перекрити об’їзні шляхи та вилучати зброю, боєприпаси, вибухівку під час будь-якого етапу її переміщення із зони ООС. А відтак – мінімізувати шанси її потрапляння в мирні регіони», — зазначив Сергій Тихонов.

План заходів базуватиметься на пропозиціях, наданих керівниками кримінальної поліції Донеччини та Луганщини. Так, в листопаді силами ООС обох прифронтових регіонів вилучено 1,5 кг тротилу, 26 тротилових шашок, 350 гранат, 67 тисяч набоїв.

- Реклама -