У Покровську відкрили меморіальну дошку на честь полковника МВС України Миколи Курінного (Фото)

22 листопада за ініціативою Ради ветеранів МВС України м. Покровська відбулося відкриття меморіальної дошки на честь полковника МВС України Миколи Степановича Курінного.  Про це повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

30 років Микола Степанович самовіддано служив в органах МВС України. З 1980 до 1993 року займав посаду начальника Красноармійського РВВС України в Донецькій області та за велику організаторську працю у боротьбі зі злочинністю й бездоганну службу був неодноразово нагороджений орденами та медалями.

Під час урочистого мітингу виступали колишні співробітники Миколи Степановича. Вони згадували його як стриманого, розважливого, енергійного, рішучого та водночас сміливого, вірного присязі міліціонера, який ніколи не боявся труднощів та завжди йшов до поставленої мети.

Право відкрити меморіальну дошку було надано колишньому заступнику начальника Красноармійського РВ УМВС в Донецькій області Євгену Заговоричу та голові Ради ветеранів МВС м.Покровська Олександру Іващенко.

Присутні поклали квіти до меморіальної дошки правоохоронця, пам’ять про якого відтепер збережеться ще на багато років.

- Реклама -