23-річний житель Добропільщини потрапив у тенета шахраїв

- Реклама -

У чергову аферу з сайтами оголошень потрапив 23-річний житель м. Білозерське Добропільського району. Намагаючись придбати будівельні матеріали, чоловік натрапив на шахрая та втратив 30 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба Покровського відділу поліції.

Працівникам поліції чоловік розповів, що він вирішив замовити через мережу Інтернет різноманітні будівельні матеріали. Знайшов потрібне оголошення та зв’язався по мобільному з так званим продавцем. Умовою купівлі товару була повна його оплата в сумі 30 000 гривень, на що заявник погодився.

«Коли в обумовлений термін замовлені будматеріали надіслані не були, чоловік вирішив зателефонувати «продавцю». але той класично обірвав зв’язок», — йдеться у повідомленні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого правоохоронці ведуть пошуки зловмисника та вкотре застерігають громадян від подібних покупок в Інтернеті.

«Ні в якому разі не надсилайте завдаток за замовлений товар, а тим більше не оплачуйте товар повністю, не перераховуйте гроші незнайомцям, сплачуйте за товари лише після їх отримання. І пам’ятайте, що за кожним другим он-лайн оголошенням ховається звичайнісінький шахрай», — радять у поліції.

- Реклама -