Натхненні та талановиті: у Родинському привітали працівників культури

Щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Тож, сьогодні, у Родинському вітали працівників Будинку культури «Шахтар».

З вітаннями та подарунками завітала до працівників культури очільниця міста Катерина Андрійченко.

«Саме працівники культури та наші талановиті майстри роблять свій неоціненний внесок в утвердження позитивного іміджу нашого невеликого містечка,- підкреслила Катерина Сергіївна. —  Ці натхненні люди завжди у роботі прагнуть до ідеалу. Саме з колективом БК «Шахтар» ми неодноразово проводили заходи, які виховують у наших дітей та молоді тільки найкращі якості. В цей святковий день хочеться побажати їм здоров’я, наснаги та творчих успіхів».

Доєднався до вітань і депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко, який впродовж довгих років допомагає Будинку культури «Шахтар».

«Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників культури, — привітав колектив Сергій Сергійович. —  Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі зміни у нашому суспільному житті. Завдяки вам звершуються великі діяння! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. А ми зі своєї сторони будемо, як і завжди, вас підтримувати».

Як зазначила директорка Будинку культури Лариса Проценко, їх невеличкий колектив — справжня сім’я, яка намагається зробити дозвілля жителів Родинського насиченим та цікавим. Лариса Валеріївна підкреслила, що Родинська влада ніколи не оминає увагою колектив Будинку культури та разом з Сергієм Андрійченком допомагає у реалізації багатьох планів та проектів. Звісно, це надає впевненості та наснаги, тому в подальшому культурні та освітні заходи у Родинському стануть ще цікавішими та масштабнішими.

- Реклама -