З початку року місцеві бюджети Донеччини отримали майже 8 мільярдів гривень

- Реклама -

За січень-вересень 2018 року місцеві бюджети Донецької області поповнились на 7 млрд 886 млн гривень, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 1,3 млрд гривень, або на 19,1 відсотків.

Значну частину надходжень до місцевих бюджетів, а це майже 70%, складає податок з доходів фізичних осіб. За 9 місяців 2018 року вказаного податку зібрано більше 5,4 млрд гривень.

Крім того, важливими джерелами наповнення місцевих бюджетів є також плата за землю (0,7 млрд грн), єдиний податок (0,6 млрд грн), екологічний податок (0,4 млрд грн), податок на прибуток (0,4 млрд грн) та акцизний податок (0,2 млрд грн).

З тройки лідерів серед територіальних громад найбільшу частину відрахувань до місцевих бюджетів забезпечили платники податків міста Маріуполя – 2,4 млрд грн, або майже третину від загальних надходжень до місцевих бюджетів, підприємці міста Покровськ та Покровського району поповнили бюджети на 1,1 млрд грн, а міста Краматорськ – на 0,8 млрд гривень.

Додаткові надходження, що надходять до місцевих бюджетів, значно покращують життя місцевих громад, сприяють реалізації соціальних та інфраструктурних проектів жителям Донеччини.

- Реклама -