Незаконні товари та хабарі: прикордонники повідомили, як минула доба на донбаських КПВВ

- Реклама -

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 0/60; «Мар’їнка» – 0/100; «Новотроїцьке» – 30/40; «Гнутове» – 20/20.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Зазначимо, що минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік характеризувався збільшенням у порівнянні з попереднім днем. Загалом учора через КПВВ прослідувало 48,9 тисячі осіб та 5,9 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10365 осіб та 1230 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 11025 осіб та 1860 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 9455 осіб та 1760 транспортних засобів;

«Гнутове» –  4560 осіб та 1080 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 13530 осіб.

Також учора, в КПВВ «Майорське» прикордонники Краматорського загону, що діють у складі Об’єднаних сил, під час огляду автомобіля, який рухався через лінію зіткнення на виїзд до тимчасово окупованої території України, виявили комплектуючі до компютерної техніки та партію взуття на загальну суму близько 24,5 тисячі гривень. Виявлені товари вилучено працівниками ДФС для прийняття правового рішення.

Крім того, в КПВВ «Мар’їнка» співробітники Держприкордонслужби зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» за безперешкодний пропуск через лінію зіткнення за грошову винагороду. На свою пропозицію він отримав від прикордонників категоричну відмову, після чого порушника передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

- Реклама -