Покровські правоохоронці продовжують боротися з незаконною зброєю

- Реклама -

770 набоїв, 11 гранат, 5 одиниць зброї та 1000 грамів вибухівки вилучено правоохоронцями Покровської оперзони з початку проведення профілактичних заходів спрямованих на боротьбу із незаконним обігом зброї та боєприпасів.

На території Покровської оперативної зони тривають оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. З початку відпрацювання лише покровські правоохоронці вилучили із незаконного обігу майже 300 набоїв різного калібру, 3 бойові гранати, міну та інші боєприпаси.

Так, набої були вилучені у 30-річного мешканця Покровська та у 68-річного мешканця Покровського району. А у 23-річного водія, під час обшуку його транспортного засобу, окрім набоїв, покровські поліцейські вилучили ще й міну та гранату РГД-5. Ще 2 гранати співробітники поліції Покровского відділу поліції вилучили за місцем мешкання 37-річного мешканця с. Удачне. Чоловік зберігав небезпечні боєприпаси просто в дивані.

А добропільські правоохоронці виявили цілий міні-арсенал зброї у 58-річного місцевого мешканця. Травматичний пістолет, гвинтівка кустарного виробництва та 500 набоїв різного калібру  — все це було вилучено у чоловіка, який пояснив, що кілька місяців тому знайшов їх, коли був проїздом в Авдіївці та залишив собі.

Під час проведення обшуку і мирноградські правоохоронці «роззброїли» 42-річного місцевого мешканця, у якого було вилучено мисливську рушницю ТОЗ-34, тротилову шашку вагою приблизно 400 грам, димову шашку, світлову ракету та запал від гранати 23-77 УЗГМ 583.

«Ми продовжуємо вилучати зброю та боєприпаси із незаконного обігу, адже наше головне завдання – забезпечити спокій та безпеку громадян», — зауважив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

 

 

- Реклама -