У Мирнограді правоохоронці налагоджують партнерські відносини з населенням

- Реклама -

Наразі на території Донецької області проводяться профілактичні заходи, під час яких дільничні офіцери відвідують помешкання громадян та залишають свої візитні картки, щоб люди мали можливість звернутись у разі потреби.

Як повідомляє Покровський ВП, мета даних заходів — налагодження взаємодії з населенням, підвищення обізнаності громадян про стан оперативної обстановки на території, де вони живуть, а також профілактика правопорушень.

Під час даних заходів дільничні офіцери обходять будинки громадян, знайомляться з ними, доносять корисну інформацію, за необхідності роз’ясняють положення чинного законодавства, радять як уберегтися від злочинних посягань та вручають візитки зі своїми даними, годинами прийому та контактними номерами телефонів. Особливу увагу мирноградські правоохоронці приділяють самотнім особам та людям похилого віку, адже саме вони найчастіше стають «об’єктами» протиправних посягань.

Під час обходу громадяни можуть також звернутися до співробітників поліції із заявою, повідомленням чи конструктивною пропозицією.

- Реклама -