Мешканці Добропілля можуть реалізувати свої проекти

- Реклама -

Завдяки співпраці з програмою «Active Citizens» від British Council та підтримці від Добропільської міської ради, місто Добропілля, що у Донецькій області, долучилося до програми з фінансування та реалізації ідей, направлених на розвиток міста — пітчинг проектів!

Захід розраховано на активних мешканців міста. Кожен, хто має цікаві ідеї щодо розвитку місцевої громади, може до 20 жовтня подати власний проект для участі у конкурсі, заповнивши онлайн — заявку за посиланням.

Сума гранту 30 000 гривень.

Пріоритетні напрямки проектів:

1. Громадський простір
Облаштування місць відпочинку та мальовничих куточків міста, підвищення рівня комфорту паркових та зелених зон для відпочинку і громадських зустрічей.

2. Культурні
Придумайте, яким чином можна розвинути культуру міста і зробити більш яскравим культурне життя Добропілля. Запропонуйте оригінальні заходи або фестивалі, що залучать до міста нових туристів, та розвиватимуть мистецтво.

3. Екологічні
Придумайте, яким чином можна дадати більшої гармонії з природою, покращити стан екології і рівень екологічної культури жителів своєї громади.

4. Спортивні
Запропонуйте заходи, події та активний відпочинок задля популяризації серед жителів міста здорового способу життя.

5. Туристичні
Формування іміджу міста та розробка брендінгу; розробка та апробація екскурсій. Знаєте цікаві місця — розробіть нові туристичні маршрути для гостей та жителів міста і району, або створіть нові туристичні атракції.

6. Молодіжні
Запропонуйте проекти, які підтримуватимуть молодих людей, їх активність та ідеї творчої молоді. Чекаємо ідеї на підвищення рівня взаємодії та впровадження платформ спільної дії.

7. Інклюзивні рішення
Проекти, які можуть бути спрямовані на забезпечення доступу до міських, сільських та туристичних об’єктів людей з людей з інвалідністю.

8. IT проекти
Застосування сучасних інформаційних технологій для підвищення рівня комфорту і безпеки в місті, створення інноваційних проектів.

9. Позашкільна освіта
Запропонуйте ідеї для позашкільних гуртків

Автори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг від Британської Ради, під час якого майстер — фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї та нададуть свої рекомендації по їх реалізації.

Тренінг відбудеться 23-25 жовтня у м. Покровськ (для учасників буде організовано транспорт з Добропілля). А 27 жовтня учасники презентують доопрацьовані проекти конкурсній комісії у м. Добропіллі, яка визначить переможців. Час на презентацію — всього 5 хвилин.

Пітчинг проектів реалізується за підтримки Добропільської міської ради, Британської Ради в Україні (проект «Активні громадяни»), ГО «ДЦМ «ДОБРО».

- Реклама -