У Мирнограді провели семінар на тему «Зброя і кара»

- Реклама -

Усвідомлюючи важливість підвищення рівня правової культури молоді, виховання у них поваги до закону і прав людини, з одного боку, та розуміючи потребу громадян в інформаційно-правовій допомозі – з іншого, спонукали до проведення семінару «Зброя і Кара», який пройшов 14 вересня в бібліотеці – філії №1 міста Мирнограду.

Чим встановлено порядок цивільного обігу зброї? Якими речами можна володіти, користуватися чи розпоряджатися? Права володінням зброєю?

Про все це говорили на семінарі «Зброя і Кара» учні 9-А класу (класний керівник О.О.Баутіна) та 9-Б класу (класний керівник Н.В.Самофалова) загальноосвітньої школи №10 і організатор та ведучий семінару, голова Громадської організації «На Часі» Кащеєв Дмитро Сергійович. Молодь отримала відповіді на всі хвилюючи їх питання.

Захід «Зброя і Кара» також відвідали: Мізинець Любов Вікторівна, старший інспектор Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, майор внутрішньої служби; Рибкіна Ганна Василівна, інспектор Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, старший лейтенант внутрішньої служби; Луковенко Сергій Пантелійович, член Національної спілки краєзнавців України.

- Реклама -