Сувенірні 100 доларів: пенсіонерку з Покровська ошукали шахраї

- Реклама -

Спочатку незнайомець розрахувався із покровчанкою 100 доларовою купюрою за «куплену» в неї козу, а потім попросив жінку поміняти ще 100 доларів. Лише коли чоловік поїхав, пенсіонерка виявила, що банкноти сувенірні й одразу звернулась до поліції. Правоохоронці встановлюють особу шахрая.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернулась 77-річна місцева жителька із повідомленням про те, що невідомий чоловік незаконно заволодів її грошима.

З’ясувалось, що вдень до старенької прийшов незнайомець, сказав, що чув, нібито  вона продає козу й запропонував її купити. Коли пенсіонерка погодилась, чоловік дав їй 100 доларів, а вона йому здачу – 1 тисячу 600 гривень. Потім невідомий сказав, що заїде за козою пізніше, а щоб жінка не хвилювалась – залишив свій мобільний телефон. Перед тим як піти, шахрай запитав у пенсіонерки чи не поміняє вона йому 100 доларів, адже він міняє за дуже вигідним курсом. Літня жінка погодилась і віддала чоловіку 2 тисячі 600 гривень. Незнайомець пішов «по справах», а жінка почала роздивлятися купюри, залишені ним. Саме тоді бабуся і помітила, що вони сувенірні й звернулась до поліції.

За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для зловмисника покарання у вигляді обмеження волі строком до 3-х років.

- Реклама -