Квіти, подарунки та найкращі побажання: у Родинському привітали ветерана

- Реклама -

Депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко та родинська влада постійно приділяють увагу та піклуються про ветеранів Другої світової війни. Щомісячно їм розвозять продуктові набори, допомагають у вирішенні нагальних та побутових питань, організовують різноманітні заходи для дозвілля.

Так, вчора, 5 вересня, свій 92-й день народження святкував ветеран війни Яків Хом`як. З квітами, подарунками та найкращими побажаннями завітали у цей день до чоловіка представники депутата Сергія Андрійченка та в.о. родинського міського голови Катерина Андрійченко.

«Бажаємо Вам міцного здоров`я, довгих років життя, нестримного оптимізму! Залишайтеся таким же життєрадісним, активним та доброзичливим!»- звернулася до іменинника  Катерина Сергіївна.

Яків Хом`як приймав участь у Другій світовій війні, більш ніж 30 років свого життя віддав вугледобувним підприємствам нашого регіону. Але, не зважаючи на досить нелегку долю, ветеран залишається активним та бадьорим духом. Він завжди радо зустрічає гостей, спілкується з молоддю, дає поради та бере участь у житті міста.

Редакція сайту приєднується до привітань та бажає Якову Олександровичу довголіття, мирного неба над головою, здоров`я та добробуту!

- Реклама -