Врятувати будь-якою ціною: мешканка Мирнограду віддала всі заощадження шахраям

- Реклама -

Невідома жінка, представившись прокурором, повідомила пенсіонерці, що її родичка травмувала дитину і тепер може потрапити за ґрати. Довірлива потерпіла поквапилась на допомогу невістці, через що втратила всі свої грошові заощадження. Наразі правоохоронці встановлюють особу зловмисниці, яка може на три роки втратити волю.

До чергової частини Мирноградского відділення поліції звернулась 66-річна місцева мешканка із заявою про те, що її ошукали. З’ясувалось, що потерпілій зателефонувала невідома, сказала, що вона працює в прокуратурі і що щойно до них привезли її невістку, яка травмувала неповнолітню дитину. «Дитина потребує операції, яка коштує 25 тисяч гривень. Тому ви маєте негайно передати нам таку суму і тоді ваша невістка буде на волі», — не соромлячись заявила псевдопрокурор. Аби у пенсіонерки не виникла сумнівів стосовно неприємної події з родичкою – телефонна трубка була передана «невістці», яка плакала й благала про допомогу.

Розгублена жінка погодилась допомогти родичці, однак сказала, що має лише 16 тисяч. Незнайомка відповіла, що цього вистачить і дала подальші вказівки стосовно того де і куди слід перевести гроші. При цьому псевдопрокурор попросила потерпілу не класти трубку аж поки в неї на руках не опиняться квитанції про сплату грошей в терміналі.

Після того, як були виконані всі вказівки і пенсіонерка повернулась додому, вона вирішила все ж зателефонувати невістці, яка відповіла, що не мала справ а ні з прокуратурою, а ні з поліцією. Зрозумівши, що це була шахрайська пастка, потерпіла звернулась в поліцію.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -