У Покровську пройшов брифінг Центру зайнятості населення

- Реклама -

Сьогодні, 5 вересня, у Покровському міському центрі зайнятості  Донецької області провели брифінг на тему: «Результати роботи Покровського МЦЗ протягом січня-серпня 2018 року».

В ході брифінгу директор Покровського міського центру зайнятості розповів про стан ринку праці на теперішній час, про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації, підвів підсумки роботи за січень-серпень поточного року. Протягом звітного періоду  у громадських та інших роботах тимчасового характеру прийняли участь 648 безробітних осіб . Працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску 34 особи.

Всього з початку року за направленням центру зайнятості навчалося 201 безробітний, з них  15 безробітних належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і 5 безробітних належать до категорії «учасник АТО». Усі безробітні навчалися  під заявку роботодавців та були працевлаштовані.

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи  Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже  широка поінформованість громадськості  про  діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як внаслідок,  допомагає  вирішувати питання зайнятості населення.

 

- Реклама -