Село Добропільщини увійшло у десятку кращих сіл України

- Реклама -

3 вересня, у Мінагрополітики відбулася церемонія нагородження переможців та фіналістів IІI Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018», в рамках якого відзначаються села та селища, які досягли значних успіхів в розвитку сільських територій. Прийняли участь у заході й представники селища Золотий Колодязь Добропільського району.

Привітали учасників й керівництво Міністерства, представники експертної ради конкурсу, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог».

За результатами конкурсу, перше місце посіло селище Гоща, Рівненської області, друге – село Крилос, Івано-Франківської області, третє – село Іловиця, Тернопільської області. Формат конкурсу у 2018 році передбачав відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій.

Переможці отримали грошові нагороди та дипломи, а фіналісти – призи від партнерів конкурсу.

Довідково:

В Золотому Колодязі проживає лише 1350 мешканців, а в школі навчається — 90 дітей. Проте, в маленькому селі вже користуються альтернативними видами електроенергії, встановивши в місцях, де не було освітлення, сонячні батареї. Варто відзначити, що Золотий Колодязь став єдиним селом в Донецькій області, яке подало заявку на участь у всеукраїнському конкурсі.

- Реклама -