У Покровському районі провели конкурс дитячих малюнків «Україна — сонячна країна»

- Реклама -

З нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України в селі Сергіївка фахівцем із соціальної роботи Покровського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та працівниками Сергіївського ЦКіД було організовано та проведено конкурс дитячих малюнків на тему: «Україна – сонячна країна».

В конкурсі взяли участь діти які навчаються в Сергіївському НВК, і що найголовніше залучені ті, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: 4 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та 3 дітей, внутрішньопереміщених із зони бойових дій.

Під час інформаційної години в приміщенні Сергіївського ЦКіД відбулося урочисте нагородження переможців і всіх учасників конкурсу. Гості — малеча з дитячого садочку та учасники конкурсу під час заходу брали активну участь в обговоренні таких питань: що таке держава, коли святкують День Незалежності України, які українські державні символи.

Ніхто не залишився без нагород і подарунків: переможці отримали набори для творчості, інші учасники та гості — заохочувальні призи.

Даний конкурс надав молодим «митцям» можливість висловити свої ідеї щодо майбутнього України — намалювати образ країни, в якій би хотілося жити, навчатися, розвиватися сьогодні і в майбутньому.

- Реклама -