У Покровському районі відкрилися нові агентські пункти

- Реклама -

Мережа агентських пунктів обслуговування громадян у Покровському районі продовжує розширюватися. 29 серпня розпочали свою роботу агентські пункти з надання послуг з пенсійного забезпечення в Миколаївській, Сонцівській, Срібненькій та Новотроїцькій сільських радах. 

У відкритті дистанційних робочих місць взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад, перший заступник голова Покровської районної державної адміністрації Олександр Зябрев, заступник голови Покровської районної ради Надія Масло, начальник Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Неля Аржавітіна, голова Миколаївської сільської ради Дмитро Федаш, голова Сонцівської сільської ради Павло Кудінов, голова Срібнянської сільської ради Олександр Седаш та голова Новотроїцької сільської ради Сергій Алдабаєв.

Відтепер жителі цих рад та навколишніх сіл (усього майже 5 тис. осіб, третина з яких – пенсіонери) які значно віддалені від районного центру, зможуть отримати послуги з пенсійних питань безпосередньо за місцем проживання, не витрачати час та кошти на проїзд.

Прийом громадян будуть проводити працівники відділу обслуговування громадян Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України один раз на місяць згідно графіку. Відвідувачі матимуть змогу отримати довідкову інформацію чи консультативну допомогу з питань пенсійного законодавства, замовити та одержати необхідну довідку про розмір пенсії, виписку з облікової картки застрахованої особи, отримати виготовлене пенсійне посвідчення або надану раніше трудову книжку, подати заяву на отримання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження стажу чи заробітної плати, зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України тощо.

Прийом громадян здійснюватиметься також в режимі скайп-зв’язку.

На теперішній час на території м. Покровська, Покровського району та м. Мирнограду, які обслуговує управління, відкрито 14 інтерактивних робочих місць та 8 агентських пунктів. За час роботи дистанційних робочих місць надано 526 послуг, за консультаціями через skype-зв’язок звернулось понад 200 осіб.

 

- Реклама -