Виконком Мирнограду заперечує використання символіки т.з. «ДНР» на святкуванні Дня Шахтаря (офіційна відповідь)

- Реклама -

Вчора, 28 серпня, на офіційному сайті Мирноградської міської ради було опубліковане спростування інформації щодо використання символіки т.з. «ДНР» на святкуванні Дня Шахтаря.

«Мирноградська міська рада та виконавчий комітет повідомляють, що інформація, яка з’явилася в електронних ЗМІ, про нібито використання символіки так званої ДНР під час святкування Дня шахтаря в Мирнограді, не відповідає фактам. Сайти, що опублікували цю інформацію, посилаються на фото схожих графічних зображень (макетів), які нібито використовувалися для розміщення на бордах в Донецьку в 2015 році. Підтвердити або спростувати цю інформацію міська рада та виконавчий комітет не можуть, — йдеться у повідомленні. — Наголошуємо, що жодне із зазначених зображень не несло в собі символіки так званої ДНР (прапорів, гербів та іншого). Тому новину про нібито використання символіки так званої ДНР під час святкування в Мирнограді сприймаємо як спробу свідомої дискредитації мирноградської громади. У зв’язку з цим виконавчий комітет залишає за собою право звернутися до ЗМІ, які поширили цю інформацію, для спростування».

Варто відзначити, що губернатор Донецької області Олександр Куць оперативно відреагував на звернення активістів Мирнограду з цього приводу та передав його у компетентні органи.

- Реклама -