Трьом посадовцям ШУ «Покровське» загрожує до 8-ми років позбавлення волі

- Реклама -

Трьом посадовим особам ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» повідомлено про підозру у злочинній недбалості, що призвела до смерті 19-річного практиканта. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Так, 14 червня 2016 року на одній з дільниць ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» від травм, отриманих від рухомих частин конвеєра, загинув 19-тирічний учень підземного гірника.

Після проведення органами досудового розслідування низки слідчих дій та довготривалих експертиз Красноармійською місцевою прокуратурою встановлені порушення у діях трьох працівників підприємства, які під час ремонту стикових з’єднань стрічок конвеєрів залишили практиканта без нагляду у небезпечній зоні дії рухомих частин конвеєра. Грубе нехтування положеннями Закону України «Про охорону праці», Гірничого закону України та Інструкції з навчання працівників шахт з боку вказаних осіб призвело до смертельного травмування юнака.

41-річному підземному гірнику, який був інструктором з проходження виробничої практики у загиблого хлопця, та двом підземним електрослюсарям 23 та 46 років повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей) КК України.

На даний час стосовно підозрюваних застосовано запобіжний захід в вигляді особистого зобов’язання. Якщо суд визнає провину чоловіків у смерті практиканта, їм загрожує покарання до 8-ми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3-х років.

- Реклама -