Автодорогу між Добропіллям та Покровськом відновлюють за сучасними технологіями

- Реклама -

Триває ремонт основної транспортної артерії, що з’єднує Добропільський та Покровський райони: автодорогу сполученням Добропілля – Покровськ (до м. Білицьке) відновлюють за технологією холодного ресайклінгу.

Про це повідомляється на офіційному сайті Служби автомобільних доріг у Донецькій області.

Удосконалений метод поточного середнього ремонту – технологія холодного ресайклінгу – дозволяє зміцнити конструктивні шари дорожнього одягу за рахунок улаштування додаткового шару зі спеціальної органо-мінеральної суміші (відсоткового співвідношення відфрезерованого матеріалу, цементу та емульсії) та створити надійну основу для укладання нового асфальтобетонного покриття.

Окрім посилення дорожнього одягу, ремонт передбачає укріплення узбіч, заміну тросового огородження на металеве бар’єрне, встановлення дорожніх знаків та нанесення горизонтальної розмітки.

Поточний середній ремонт виконує ТОВ «ДАНКОМ». Замовник – Служба автомобільних доріг у Донецькій області. Джерела фінансування: Державний дорожній фонд та обласний бюджет (кошти від митного експерименту). Відзначимо, що саме це підприємство подавало заявку на участь у тендері на капітальний ремонт вулиці Шмідта. Але тоді тендер не відбувся через недостатню кількість учасників.

Довідково

Оголошено відкриті торги щодо ремонту другої ділянки а/д Т-05-15 Олександрівка – Покровськ – Костянтинопіль, км 48+010 – км 59+360, від Білицького до Покровська (11,3 км). Отже, цьогоріч пріоритетний напрямок Добропілля – Покровськ протяжністю близько 22 км планується повністю відремонтувати.

- Реклама -