На Добропільщині шахраї ошукали 38-річну жінку

- Реклама -

Добропільські правоохоронці розшукують зловмисника, який ошукав 38-річну жительку Білицького. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Так, жінці подзвонив незнайомець, сказав, що він син її подружки і щойно потрапив у ДТП. Також чоловік додав, що для того аби «залагодити» цю подію йому вкрай необхідні гроші – 4 тисячі 100 гривень й продиктував номер картки, на яку їх необхідно перерахувати.

Потерпілій стало шкода знайомого й вона вирушила до терміналу. Перерахувавши 500 гривень жінка запідозрила «щось не те» й сама подзвонила подружці, що б дізнатись як справи в її сина.

Коли потерпіла почула від приятельки, що ні в яке ДТП її син не потрапляв, вона зрозуміла, що її ошукують, негайно припинила банківську операцію й зателефонувала на Гарячу лінію банку. Після цього жінка прийшла до відділення поліції із відповідною заявою.

За даним випадком правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -