Рятувальники Покровська розповіли мешканцям про небезпеку на воді

- Реклама -

З початку року на водоймах Донецької області загинуло 11 чоловік, з них 1 дитина.

Профілактика загибелі та травмування людей під час відпочинку на водних об’єктах міста на сьогоднішній день є одним із пріоритетних завдань для рятувальників.

Відпочивальники не завжди дотримуються правил безпечної поведінки, що створює потенційний ризик виникнення надзвичайної події.

Щорічно безліч людей гине на водоймах, приносячи страшне горе своїм рідним і близьким. Йдеться про загибель людей через власну необачність або по незнанню основ поведінки на воді і біля неї.

Тому з метою упередження випадків травмування на воді представники 9ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області провели 30 травня профілактичну роботу на водоймах Покровського району.

 

Метою заходу було розповісти про загальні правила безпеки на воді та як уникнути трагедії. Під час бесід з відпочивальниками фахівці Служби порятунку застерегли громадян про те, що не варто перегріватись на сонці, оскільки висока температура негативно впливає на організм.

Також працівники ДСНС наголосили на тому, що не менш небезпечним є вживання спиртних напоїв під час відпочинку біля водоймищ. Через негативний вплив алкоголю людина не здатна контролювати рухи та швидко орієнтуватися, особливо перебуваючи у воді.

Рятувальники не лише надали корисні рекомендації, але й роздали листівки з основними правилами безпечної поведінки та номерами екстрених служб міста.

 

- Реклама -