Яким буде пам’ятник Шевченку у Покровську: підсумки засідання Громадської ради

- Реклама -

25 травня у приміщенні малої зали виконкому відбулось засідання Громадської ради при Покровській міській раді. Серед питань, які були винесені на обговорення, найбільш дискусійним виявилось питання встановлення у Покровську пам’ятника Тарасу Шевченку.

Нагадаємо, що раніше проект пам’ятника вже був представлений. Над макетом працював відомий скульптор Богдан Мазур. Підтримки у громадськості цей проект не отримав, бо на думку людей не відображав величі і цінності для нащадків Великого Кобзаря.

Як розповіла громадська діячка Світлана Гавриленко, з нею зв’язався інший скульптор і запропонував свій варіант майбутнього пам’ятника. За приблизними підрахунками такий монумент обійдеться бюджету Покровська приблизно в 800 тисяч гривень.

Заступник міського голови Юрій Третяк повідомив присутнім, що на даний момент є ще і третій варіант макету і протягом місяця він буде представлений громадськості. Далі, шляхом громадських обговорень та опитування працівників бюджетної сфери, все ж таки буде вирішено, який з трьох варіантів підійде для Покровська.

Кінцевий варіант пам’ятника ще не затвердили, а от бюджетні кошти на підготовку місця для його встановлення вже виділили. Сума немаленька – 1 мільйон гривень, і це тільки на капремонт площі Шибанкова та підготовку місця для монументу. Тож, скільки насправді Покровську коштуватиме багатостраждальний пам’ятник, дізнаємось згодом.

- Реклама -