Завтра у Покровську відбудеться фестиваль «Залізняк-fest»

- Реклама -

Мешканців та гостей міста запрошують на фестиваль «Залізняк-fest», який присвячений 125-річчю з дня народження видатного фотографа, краєзнавця, літописця нашого краю Марка Микитовича Залізняка.

Фестиваль відбудеться завтра, 1 червня. О 10 годині ранку в Покровському історичному музеї покажуть документальний фільм про життєвий та творчий шлях Марка Залізняка.

З 12:00 до 17:00 програма продовжиться у сквері Соборному біля громадського простору «Залізняк».

Під час заходу відбудеться:

12:15 — презентація виставки Валерія Милосердова, фотографа-документаліста. Його серія документальних фотографій, про проблеми шахтарів Донбасу, отримала спеціальну премію журі фестивалю візуальних мистецтв Images (1995, Веве, Швейцарія).

13:00 — майстер-клас на тему: «Як фотографія руйнує стереотипи» від Сергія Моргунова, професійного фотографа з м. Київа.

15:00 — презентація книги «З ангелом-охоронцем і фото по життю» Володимира Гавщука, нащадка Марка Микитовича Залізняка;

16:00 — презентація виставки «Мозаїка Залізняка», створеної на основі фотознімків Марка Микитовича Залізняка, підведення підсумків.

Крім того, на гостей фестивалю чекають ігрові локації для дітей «Реконструкція світлин», «Фотополювання», майстер класи по виготовлення фоторамок, цікаві фотозони, аквагрим, лотерея, солодкі призи та ще багато цікавого!

- Реклама -