У Покровську провели брифінг з громадськістю міста

- Реклама -

29 травня 2018 року у приміщенні Красноармійського міськрайонного суду Донецької області відбувся брифінг із громадськістю міста. Про це повідомляється на офіційному сайті установи.

Брифінг було розпочато із представлення суддею-спікером Данилів Софією Вікторівною інформації щодо інституційної та  територіальної підсудності справ, розгляд яких здійснюється Красноармійським міськрайонним судом Донецької області.

Також серед низки загальних питань Софією Вікторівною було повідомлено про існуючі проблеми, що можуть впливати на діяльність суду. Основна проблема – це недостатня кількість суддів та значне навантаження на кожного з працюючих суддів.

Так, станом на 29 травня у суді здійснюють правосуддя 11 суддів з 13 (згідно штатного розпису  передбачено 15 суддів).

Разом з тим, за І квартал до Красноармійського міськрайонного суду Донецької області надійшло: цивільних справ – 1050, адміністративних справ (КАСУ) – 19, кримінальних справ – 460, адміністративних справ (КУпАП) – 480.

При цьому Софія Данилів наголосила, що незважаючи не неукомплектованість суддівського штату, надмірну завантаженість, якість судового розгляду тримається на високому рівні.

Крім того, Софія Вікторівна повідомила про роботу прес-служби суду, яка станом на 29 травня провела низку заходів: різноманітні брифінги, конкурси малюнків, інтерв’ю та проект «Суд – це не лише судді».

«На сьогоднішній день Красноармійський міськрайонний суд Донецької області відкритий для громадськості, зокрема і шляхом вільного доступу до судових засідань, і наповненістю інформацією офіційного веб-сайту. Ми самі запрошуємо журналістів, щоб приходили до нас на засідання, аби наші громадяни розуміли, чому саме такі рішення приймаються, знали, якими законами керується суддя, щоб потім не виникали зайві запитання, чому тим чи іншим способом вирішена справа. Ми завжди на зв’язку та готові до спілкування», — зазначила Софія Вікторівна.

На завершення заходу представники громадськості мали можливість задати запитання судді-спікеру та отримати відповіді на них.

- Реклама -