Поліцейські з Хмельницька порадували багатодітні родини Покровська подарунками

- Реклама -

Іграшки, книжки, одяг, продукти харчування та гарний настрій подарували співробітники ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області трьом покровським родинам, які опинились в складних життєвих обставинах. Про це повідомляється на сайті Покровського відділу поліції.

Хмельницькі правоохоронці вже не вперше привозять подарунки для маленьких мешканців Донеччини. В зоні особливої уваги поліцейських — малеча з родин, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують не тільки уваги, а й допомоги.

Так, вчора, 4 травня, начальник ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області Сергій Цимбалюк разом із своїми колегами та начальником ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області Катериною Шнейдер завітали до 3 багатодітних сімей Покровська. Загалом в даних родинах виховується 10 неповнолітніх дітей.

Діти із захопленням розглядали отримані іграшки й подарунки та наперебій розповідали  правоохоронцям про цікаві випадки із свого життя. Крім того, малеча залюбки «випробувала» службовий поліцейський автомобіль та фотографувалась із гостями в погонах. А 9-річний Єгор назвав свого нового іграшкового песика Арчі та запевнив правоохоронців, що в майбутньому він обов’язково стане поліцейським і буде захищати дітей від злочинців.

Батьки та діти були приємно вражені такій увазі з боку співробітників поліції Хмельниччини та подякували за підтримку.

- Реклама -