Підоблікового Покровського відділу пробації навчили контролювати свої емоції

- Реклама -

Вчора, 2 травня, в Покровському міськрайонному відділі з питань пробації провели інформаційну годину для клієнта пробації на тему: «Контролюй власні емоції для недопущення насильства в сім’ї».

Під час заходу фахівець з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації перш за все ознайомила клієнта з видами емоцій та їх впливом на поведінку особи. Особливу увагу приділили дослідженню негативних емоцій – дратівливості, агресії та гніву та їх негативним наслідкам, які впливають на відносини в родині. Адже, саме під впливом негативних емоцій, найчастіше вчиняється домашнє насильство.

За вчинення подібних дій відносно своїх рідних, передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Щоб уникнути негативних наслідків впливу емоцій, фахівець відділу запропонувала навчитись клієнту пробації правильно аналізувати ситуацію, яка викликає наплив негативних емоцій та спрямовувати свою енергію в інше русло, наприклад зайнятись спортом, фізичною працею чи присвятити час творчості.

Завдяки здобутим навикам контролю над власними емоціями, кожен з підоблікових засуджених відділу пробації можуть успішно будувати свої взаємовідносини в родині, а щаслива родина, як відомо – найкраще середовище для виправлення суб’єктів пробації.

- Реклама -