Перший тиждень і перші враження: з Покровська до столиці почав курсувати новий потяг

- Реклама -

Як повідомлялось раніше, з 25 березня жителі Покровська можуть дістатись Києва новим потягом. Нічний поїзд відправляється з Покровська о 22:25, а прибуває до столиці об 11:40, до того ж має доволі демократичну ціну – 167 гривень за місце у плацкартному вагоні і 277 гривень за купе. Але все частіше у соціальних мережах з’являються подробиці «мандрівок» цим нічним експресом.

Новина про те, що покровчани зможуть дістатись до столиці більш зручним способом, викликала масу позитивних відгуків, як у жителів самого міста, так і прилеглих. На цю подію дуже чекали, адже найближчим містом, з якого можна було доїхати до Києва за демократичною ціною, була Костянтинівка.

Не оминув цей факт увагою і Покровський міський голова Руслан Требушкін, розмістивши чергову хвалебну оду у Фейсбуці і вкотре присвоївши цю заслугу собі і народному депутату Євгену Гєллєру.

Але чим більше часу курсує даний потяг, тим більше у людей з’являється нарікань на стан та умови перевезення пасажирів: брудні та неохайні вагони, жахливі санітарні умови, холод.

Звичайно, у людини завжди є вибір: доїхати з комфортом на Інтерсіті за 500 гривень або ж за 167 гривень у нічному плацкарті, закривши очі на власний комфорт. Але тут виникають логічні питання: чому вкотре розпіарений мером проект закінчується повним фіаско і де ж обіцяне покращення?

- Реклама -