На залізничному вокзалі Покровська виявлено мешканця Очеретиного з самогоном

- Реклама -

Співробітниками Покровського відділу поліції виявлений 41-річний чоловік, який віз до Покровська саморобну горілку «для себе». Спиртне вилучене та направлено на експертизу, а відносно правопорушника складено адміністративний протокол. Про це повідомляється на сайті Покровського ВП.

Сьогодні, під час несення служби на території залізничного вокзалу, покровські поліцейські помітили чоловіка, який уникав зустрічі з правоохоронцями.

Під час перевірки документів громадянина та огляду його особистих речей з’ясувалося, що чоловік віз із собою саморобну горілку. У присутності понятих було вилучено 4 пластикові пляшки із самогоном. Власник спиртного зізнався, що виготовив його самостійно для власного вживання.

Вилучене направлено на експертизу, а у відношенні правопорушника складено адміністративний протокол за ст. 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тепер любителю нелегальних спиртних напоїв доведеться сплатити штраф від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

- Реклама -