У Покровському музеї провели читання пам`яті Степана Таманова

- Реклама -

Вчора, 29 березня, в Покровському історичному музеї в рамках п’ятих читань пам’яті Степана Таманова відбулася презентація збірки «В лицо мне глянула война», присвячена дивовижній людині, поету-фронтовику Степану Йосиповичу Таманову. До 5-го міжнародного колективного збірника увійшли представники десяти літературних об’єднань України та Білорусі. Всього у виданні книги прийняло участь 47 авторів з 21 міста.

40 років тому, 29 березня 1978 року поета не стало,але залишилися жити його вірші. Проникливі, добрі, мужні, вони хвилюють наші серця й досі, закликають пам’ятати, вірити, любити цей світ. Під час зустрічі присутні дізнались про нелегку долю Степана Таманова, учні ЗОШ № 4 декламували його вірші про пережите на війні, про загиблих друзів, про любов та вірність, яким поет знав справжню ціну.

Урочисту частину заходу відкрив голова «Всеукраїнської громадської літературної організації «Сфера» Віталій Михайлов та оголосив переможців Тамановських читань, відзначив їх почесними дипломами. Особливо приємно було, що у Тамановських читаннях прийняли участь учні, підростаюче покоління, яке шанує творчість поета-фронтовика.

Учням ЗОШ № 4 було оголошено подяки за популяризацію літератури рідного краю від директора Покровського історичного музею Ангеліни Вікторівни та голови «Всеукраїнської громадської літературної організації «Сфера» Віталія Павловича.

 

- Реклама -