«Це просто злочин до України»: громадськість міста невдоволена роботою мерії та вимагає винести догану заступнику міського голови

- Реклама -

З приходом нової влади, наприкінці 2015 року, життя у місті Покровськ значно змінилося. Серед іншого, велику увагу новий мер та команда приділяють святам. Всі вони святкувались пафосно і масштабно, при цьому за кошти місцевого бюджету.

В умовах війни, що зараз відбувається в Україні, значна увага приділяється патріотичному вихованню молоді. Для них організовуються виховні години, а також школярі приймають участь у різноманітних заходах. Одним з них був День добровольця, який відзначається 14 березня. Тоді, представники громадськості були шоковані організацією міською владою Покровська цього свята. Про це також говорили і на сесії Покровської міської ради у понеділок.

«У мене є запитання до Третяка Юрія Васильовича по проведенню заходу 14 березня — День українського добровольця. Це як можна приймати отаке поздоровлення від нашої міської ради, — обурено сказала представниця громади міста. — Я була на тому заході, який робив Третяк, який був відповідальний, мені було стидно перед добровольцями за те, що так його провели».

Нагадаємо, що захід відбувався в приміщенні історичного музею. На нього були запрошені добровольці, школярі та представники міської влади.

«Ми витрачаємо такі гроші на відділ культури, щоб такі як Третяк, відповідальна особа, займались патріотичним вихованням наших дітей. До чого ми дійшли? Я вимагаю, щоб Третяку Юрію Васильовичу винесли догану за таку безвідповідальну роботу, — наголосила Ольга Квітка. — Якщо місцева влада не винесе догану, то я буду піднімати це питання в області. Це просто злочин до України!»

Секретар міської ради Ірина Сущенко ніяк не прокоментувала дану ситуацію. Очільниця міського відділу освіти, як то кажуть, «летала в облаках», а начальник відділу культури слухала про це нахмуривши брови.

- Реклама -