У Покровську набагато масштабніше відзначаються народні свята, аніж патріотичні — громадськість (Фото)

- Реклама -

Сьогодні, 14 березня, в Україні відзначається День українського добровольця. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Відзначили цю дату і у Покровську.

На урочистий захід, який проходив в історичному музеї, зібрались представники міської влади, добровольці, школярі, а також громадські діячі.

Варто відзначити, що представники громадськості звернули увагу на  те, що у Покровську набагато масштабніше відзначаються народні свята, аніж патріотичні.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань добровольцям Покровська вручили подяки.

«День українського добровольця – це нагадування всім нам, що одного разу ставши на захист Батьківщини, ми до кінця нашого життя залишаємось її добровольцями. Вояками доброї волі. І нашим святим обов’язком залишається боротьба за справжню Державу без корупції та політичного лихварства», — відмітили співробітники музею.

Наприкінці заходу добровольцям побажали міцного здоров'я, життєвого благополуччя, витримки, мудрих рішень та нових звершень.

- Реклама -