Родинська міська рада отримає субвенцію від держави на придбання житла для переселенців

- Реклама -

Вісім міських рад Донеччини, серед яких і Родинська міська рада, отримали позитивні рішення за заявками на виділення субвенції на придбання спеціалізованого обладнання для прискорення процедур видачі паспортів та забезпечення житлом переселенців. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

«Вчора о 18-00 відбулось засідання Комісії щодо розгляду заявок на виділення субвенції на вирішення питання забезпечення житлом переселенців та придбання спеціалізованого обладнання для пришвидшення процедур видачі паспортів.

Загалом було розглянуто більш, ніж 30 заявок.

Нажаль, більша частина не відповідає умовам виділення субвенції», — йдеться у повідомленні.

Журналісти сайту DDK.DN.UA з`вязалися з в.о. родинського міського голови Катериною Андрійченко, яка повідомила, що на отримані з державного бюджету кошти будуть придбані три квартири для внутрішньо переміщених осіб.

«Ми два роки подавали різноманітні заявки та проекти на участь. У нашому місті живуть переселенці, які звертались до нас з проханням виділити житло. Тепер, завдяки субвенції, ми зможемо придбати квартири для трьох сімей», — розповіла Катерина Сергіївна.

За результатами засідання Комісії позитивні рішення були прийняті по заявках Родинської, Миколаївської, Бахмутської, Дружківської, Костянтинівської, Краматорської, Мар`Їнської, Соледарської та Чмирівської міських рад.

Також на своїй сторінці заступник міністра нагадав представникам місцевої влади про необхідність дотримання умов виділення субвенцій. Одна – цільове призначення виділених коштів, інша — фінансування на паритетних засадах: 50% з державного бюджету, 50% — з місцевого.

 

- Реклама -