Чоловік з Мирнограду заплатив 43 тисячі гривень за неіснуючу автівку

- Реклама -

Мирноградські правоохоронці встановлюють особу зловмисника, який видурив у 56-річного мешканця Мирнограду 43 тисячі гривень. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Так, стало відомо, що потерпілий натрапив в інтернеті на цікаве оголошення, в якому чоловік пропанував автомобіль за вигідною ціною. Потенційний клієнт зателефонував продавцю і той сказав, що авто на даний момент знаходиться за кордоном, але привезти його в Україну для нього – «не проблема».

Для початку покупець повинен перерахувати 7 тисяч гривень «для гарантії покупки» і вже через кілька днів автомобіль буде в нього. Потерпілий так і зробив.

Через два дні йому зателефонував продавець і сказав, що потрібно оплатити страховку – 10 тисяч гривень. Покупець майже одразу перерахував і цю суму. Наступного дня постачальник подзвонив і сказав, що машина вже на території України і як тільки на його рахунку з’явиться вся повна сума, автомобіль вирушить до майбутнього власника в Мирноград.

На справді ж, отримавши загалом 43 тисячі гривень, продавець автівки перестав виходити на зв'язок. Зрозумівши, що своє чотириколісне «замовлення» він не побачить, так само як і свої кошти, мешканець Мирнограду звернувся у поліцію.

Наразі, за вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до трьох років позбавлення років.

 

 

- Реклама -