Покровський центр зайнятості відчинив свої двері для учнів ЗОШ №3

- Реклама -

16 березня в Покровському міському центру зайнятості відбувся День відкритих дверей для учнів ЗОШ №3. Про це журналістам сайту повідомив директор Покровського ЦЗ Микола Толмачов.

«Щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні чотири фактори: інформованість про світ професій; знання своїх особистісних особливостей; уміння співвідносити особисті якості з вимогами, які пред'являють професія і спеціальність. Не слід забувати й про потреби ринку праці», — розпочала захід фахівець відділу активної підтримки безробітних Крістіна Насєкіна.

Учні отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Фахівці центру зайнятості ознайомили учнів з роботою профінформаційного сектору, розповіли, як не помилитись у виборі майбутньої професії та де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування та з довідником професійно-технічних і вищих навчальних закладів області.

Даним заходом діти були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.

- Реклама -