Селидове, Мирноград, Покровськ: визначилися переможці «Кубку шахтарської гвардії»

- Реклама -

4 березня у спортзалі Палацу спорту «Авангард» міста Селидове було визначено переможців IV Відкритого турніру Донецької області з боксу «Кубок Шахтарської гвардії».

 У змаганнях взяли участь 160 боксерів Донецької, Дніпропетровської, Харьківської областей, які представляли Бахмут, Білицьке, Вугледар, Гірник, Добропілля, Куп’янськ, Мар’їнку, Мирноград, Новогродівку, Павлоград, Покровськ, Родинське, Сіверськ, Селидове, Українськ.

 На церемонії відкриття були присутні організатори та почесні гості. Тренер з боксу Віталій Нєшин приєднався до привітань, побажав спортивної наснаги і легких перемог. Він зазначив, що змагання присвячені  видатним особистостям — це заслужені тренери України з боксу Валерій Комаров і Петро Олейник, яких, нажаль, з нами немає. Присутні вшанували світлу пам’ять цих видатних тренерів хвилиною мовчання.

  

Турнір розпочався з рівняння на державний прапор під акапельне виконання Софією Коцупей гімну України. Після цього дівчатка з секції аеробіки виступили с запальними танцями, і розпочались боксерські сутички.

 Перше місце здобула команда міста Селидове. Друге місце посіла команда міста Мирноград, третє —  команда міста Покровськ. Всі переможці змагань отримали медалі, грамоти і кубки від організаторів турніру.

- Реклама -