Як у Мирнограді допомагають працевлаштуванню безробітних

- Реклама -

Працевлаштування безробітних та задоволення потреб роботодавця у кадрах — це довга і клопітка праця фахівців центру зайнятості в тісному тандемі з роботодавцем. Мирноградський міський центр зайнятості при наданні послуг роботодавцям постійно удосконалює свою роботу, залучаючи до співпраці нових роботодавців.

Вже більше року тому фахівці центру зайнятості презентували шукачам роботи ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод». Перше приємне враження від співпраці із службою зайнятості сприяло подальшій тісній співпраці. І той факт, що роботодавець вже не перший раз звертається до Мирноградського міського центру зайнятості, свідчить, що фахівці служби зайнятості добре роблять свою справу.

Інформацію безробітним про можливість працевлаштування на завод фахівці центу зайнятості надають постійно. А враховуючи, що роботодавець знаходиться на значній відстані від Мирноградського міського центру зайнятості, в нагоді стають сучасні інноваційні технології.

Під час online-спілкування присутні мають можливість не тільки почути інформацію про вимоги до кандидатів про вакансії, розмір заробітної плати, соціальні гарантії працівників, тощо, а й почути відповіді на питання що їх цікавлять. Саме за допомогою скайп-зв’язку відбулась чергова презентація для безробітних, які виявили бажання працевлаштуватися на завод. З претендентами на вакансії спілкувалась заступник начальника відділу підбору адаптації персоналу Ольга Поваляєва. Під час співбесіди обидві сторони діалогу мали можливість поспілкуватися особисто і визначитися у своєму виборі. Результатом презентації стала видача направлень безробітним, які побажали працевлаштуватися на ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод»

Сьогоднішній день ставить багато вимог як до працівників, так і до роботодавців, які бажають бути сучасними і обізнаними в нових технологіях.

«Вважаємо, що бути такими вкрай необхідно, що саме за такими людьми, за такими роботодавцями сьогоднішній день і майбутнє. Приємно усвідомлювати, що служба зайнятості, використовуючи нові та сучасні форми співпраці, робить корисну справу, розширюючи кордони працевлаштування безробітних», — зазначають у Мирноградському міському центрі зайнятості.

- Реклама -