Рятувальники Покровська зустрілися з учнями ЗОШ №4

- Реклама -

Сьогодні, 14 березня, співробітники відділення запобігання НС ДПРЗ-9 ГУ ДСНС України у Донецькій області провели тематичну зустріч з учнями 3-4 класів ЗОШ № 4 м. Покровськ.

Рятувальники розповіли дітям правила пожежної безпеки та дії при виявлені вибухонебезпечних предметів. Також було продемонстровано навчальні мультфільми на відповідні теми.

Співробітники відділення запобігання надзвичайних ситуацій звернули особливу увагу на випадок, який стався у місті Красногорівка, коли троє дітей зазнали травм при спробі розібрати знайдений снаряд. Нагадали учням номер виклику служи порятунку «101» та наголосили на недопустимості пустощів з хибними викликами пожежних.

На останок рятувальники навчили дітей користуватися первинними засобами пожежогасіння. Хлопчики та дівчатка з великою зацікавленістю слухали гостей, задавали питання, а в завершенні бесіди пообіцяли бути завжди уважними та дотримуватися правил пожежної безпеки.

Подібні зустрічі допомагають не тільки вберегти дітей від пожеж і не вірних дій, які можуть призвести до біди, а й закладають в ранньому віці хороші знання з безпеки життєдіяльності для підростаючого покоління.

- Реклама -