Мешканця Покровська, який вкрав гроші у знайомого, засудили до 4 років позбавлення волі

- Реклама -

Красноармійським міськрайонним судом було ухвалено вирок відносно мешканця Покровська, який в стані алкогольного сп`яніння викрав гроші у свого знайомого. Про це повідомляється на офіційному сайті суду.

Так, у ході розгляду справи стало відомо, що 7 січня 2017 року обвинувачений (який раніше вже був засуджений за крадіжку) разом зі своїми знайомими знаходився у парку Динасового заводу. Там він побачив ще одного свого знайомого, та вирішив вкрасти його гроші.

Під час спілкування наодинці, обвинувачений витягнув з джинсів потерпілого 900 гривень, після чого розпорядився викраденим на власний розсуд.

Потерпілий чоловік звернувся до правоохоронних органів. Під час судового засідання, обвинувачений свою вину не визнав. Він пояснив, що гроші не викрадав, а позичив. Однак вина правопорушника завдяки показанням потерпілого, свідків та доказам по справі повністю була доведена.

Красноармійський міськрайонний суд визнав винним чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України та призначив йому покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Застосувавши ч.1 ст.71 КК України, за сукупністю вироків, шляхом часткового складання призначених покарань за даним вироком та вироком Красноармійського  міськрайонного суду Донецької області від 28.10.2016 року, засудженому остаточно обрано покарання у вигляді 4 років і 6 місяців позбавлення волі.

- Реклама -