Журналісти з Покровська пройшли до другого етапу обласного конкурсу «Донеччина.UA»

- Реклама -

Донецька обласна адміністрація підвела підсумки першого етапу краєзнавчого конкурсу  «Донеччина.UA». Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила прес-служба ДонОДА.

Заступник голови облдержадміністрації, голова комісії Сергій Добряк відзначив, що у семи номінаціях до участі прийнято біля 94 заявок. Члени журі оцінювали проекти згідно відповідності тематиці, змістовності, актуальності, значимості та оригінальності проектів, зазначених у Положенні.

Нагадаємо, що подані матеріали повинні були відповідати одній з тематик:

  • Донеччина: шлях від дикого поля до Європи.
  • Оновлена Донеччина: виклики сучасності.
  • Видатні діячі, які вплинули на розбудову суспільства Донеччини.
  • Донеччина під час російської агресії.

Другий етап конкурсу передбачатиме презентацію творчих доробків конкурсантів, їх опис з урахуванням необхідних видатків на реалізацію. За його результатами журі виберуть переможців у кожній номінації.

Загальна сума витрат за рахунок коштів бюджету складає 1 млн грн. На фінансування проектів переможців конкурсу буде виділено 900 тис грн., на організаційні заходи – 100 тис грн.

Основною метою конкурсу є створення позитивного іміджу області, дослідження прадавньої історії Донеччини, сприяння розвитку і популяризації культурно-історичного простору регіону, обізнаності населення про історію рідного краю, заохочення громадян до пошукової та аналітичної роботи.

Журналісти сайту DDK.dn.ua також прийняли участь у конкурсі «Донеччина.UA» з проектом «Знайомство з Покровською об`єднаною територіальною громадою». Він передбачає написання та публікацію на сайті циклу статей про кожну окрему громаду, яка дала згоду об`єднатися з Покровськом у рамках децентралізації.

30 березня у Краматорську журналісти презентують свій проект у другому етапі конкурсу.

- Реклама -