Мирноградські спортсмени прийняли участь у міжрегіональному турнірі з футзалу

- Реклама -

11 та 12 березня в Добропіллі відбувся міжрегіональний турнір з футзалу Кубок Дружби, серед дітей 2009-2010 років народження. В турнірі взяли участь 10 команд з Донецької, Харківської та Дніпропетровської області: команда «Шахтар» м. Добропілля, ДЮСШ Мирнограда, ДЮСШ Покровська, ДЮСШ м. Дружківка, «Угольок» м. Білозерськ, ДЮСШ м. Лозова, «Темп» м. Тернівка, команда м. Білицьке, «Давай грай» м. Добропілля та «Колос» Костянтинівський р-н.  Про це журналістам сайту повідомили тренери з футболу Мирноградської ДЮСШ В.Засипка та С.Мороз.

Команди були розділені на дві групи та грали по круговій системі. У першому матчі мирноградські хлопці зустрілися з командою «Давай грай» м. Добропілля. Матч закінчився з рахунком 8:1 — впевнена перемога команди з Мирнограда.

 У другому матчі  хлопці перемогли команду з Білицького 3:1. У третьому матчі мирноградська команда зустрілася з господарями турніру командою «Шахтар» м. Добропілля. В складному матчі хлопці здобули перемогу 4:3.

Другого ігрового дня спортсмени з Мирнограда в останньому матчі групи перемогли команду ДЮСШ м. Дружківка 3:1 і впевнено з максимальним показником очок вийшли з I місця в групі в півфінал.

У півфіналі на жаль вдача відвернулася від команди і поразка 0:3. У матчі за III місце хлопці знову зустрілися з господарями турніру, які програли у півфіналі команді «Колос». Рівний перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але в другому господарі дотиснули і перемогли 2:0.

ДЮСШ Мирнограда фінішували на IV місці, показавши хорошу гру.

Організатори турніру нагородили команди медалями, кубками та грамотами. А капітан команди ДЮСШ Мирнограда Микита Федотов (Новоекономічна ЗОШ) став кращим бомбардиром турніру з 14 голами, за що був нагороджений індивідуальним кубком.

- Реклама -