Покровські безробітні познайомилися з роботою місцевого підприємця

- Реклама -

Сьогодні, 6 березня,  працівники Покровського МЦЗ на чолі із директором Миколою Толмачовим відвідали ФОП Ігнатенко К.Д., який займається утепленням будинків за новітніми технологіями. У заході прийняли участь 6 безробітних, які перебувають на обліку у Покровському МЦЗ.

«Служба зайнятості – це сервісна установа, яка надає роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно», — наголосив директор Покровського МЦЗ Микола Толмачов.

Доречно сказати, що для організації та розширення власного бізнесу роботодавець приймав участь у грантовому проекті «Український донецький куркуль», та на отримані кошти вже придбав унікальне обладнання. Також, роботодавця зацікавила можливість стажування та отримання компенсацій від держави за працевлаштування безробітних за направленням служби зайнятості.

Під час заходу присутні були ознайомлені зі сферою діяльності, умовами праці та рівнем заробітної плати.

Першим етапом активної співпраці роботодавця та Покровського міського центру зайнятості стало направлення однієї безробітної особи на стажування за професією «діловод», та організація аукціону претендентів.

- Реклама -