Рецидивіста з Добропілля засудили на 15 років за подвійне вбивство та крадіжку

- Реклама -

Добропільський міськрайонний суд виніс обвинувальний вирок у справі про подвійне умисне вбивство, скоєне раніше неодноразово судимим чоловіком. Про це повідомляє прокуратура Донецької області.

Подія датована 27 вересня 2015 року. Пізно ввечері 30-річний мешканець м. Добропілля знаходився в гостях у свого товариша, де разом із ним та його невісткою вживав спиртні напої. Близько 23:00 учасники застілля посварились, гість схопив в руку електричний паяльник та кілька разів вдарив ним по голові спочатку жінку, а після – чоловіка, завдавши останньому ще й 2 удари ножем у грудну клітину.

Від отриманих тяжких поранень потерпілі померли на місці. Забравши із собою грошові кошти у сумі 4500 грн, що належали господарю квартири,  правопорушник з місця злочину втік та переховувався від слідства в готелі.

Попри невизнання обвинуваченим своєї провини у подвійному вбивстві, завдяки доказам, наданим публічним обвинуваченням, яке підтримував Добропільський відділ Костянтинівської місцевої прокуратури, суд визнав його винним у скоєнні злочинів, передбачених п. 1 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство двох осіб) та ч. 2 ст. 185 (крадіжка) і засудив до 15 років позбавлення волі.

- Реклама -