Український донецький куркуль: у Добропіллі відкрилась пральня «Аквачистка»

- Реклама -

Для підприємців Донецької області 2017 рік ознаменувався розширенням поля можливостей — мова йде про програму «Український донецький куркуль», що проводилась за ініціативи очільника області Павла Жебрівського. 6 проектів добропільських підприємців перемогли у конкурсному відборі, на їх реалізацію було виділено 2272 тисячі гривень, половину з яких — з міського бюджету. Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

Сьогодні, 6 березня,  в Добропіллі урочисто в теплій атмосфері було відкрито пральню «Аквачистка». Вона знаходиться в будівлі гуртожитку та хостелу за адресою вул. Першотравнева, 59.

Нова послуга вже прийшлась містянам до душі — люди почали приносити свої речі ще до офіційного початку роботи. Наталія Гоман, яка разом з чоловіком взяла участь у конкурсі для підприємців, розповіла про ідею та історію створення пральні.

Нове обладнання дозволяє не тільки привести забруднені речі до ладу, але і реанімувати деякі з них.

Вартість послуг варіюється в залежності від типу речей та способу їх очищення. Так прання та прасування постільної білизни коштуватиме 30 гривень за кілограм, а за чистку довгого весняного пальта потрібно буде віддати 240 гривень.

- Реклама -