У Покровському районі встановлять меморіальну дошку Анатолію Лупиносу

- Реклама -

У Покровському районі планується відкриття меморіальної дошки на Новотроїцькій ЗОШ поету та дисиденту Анатолію Лупиносу. Таке питання обговорювалось в ході робочої наради з керівниками структурних підрозділів Покровської райдержадміністрації 5 березня.

Так, заступник голови Покровської райдержадміністрації Тетяна Радченко провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації соціальної сфери, в ході якої розглядалися питання виготовлення та відкриття дошки на Новотроїцькій ЗОШ А.І.Лупиносу.

Для довідки: Анатолій Лупинос народився 21 липня 1937 в селі Новоолександрівка Покровського району Донецької області, помер 5 лютого 2000 року в місті Київ. Український політичний та громадський діяч, поет. Один з ініціаторів створення Української Міжпартійної Асамблеї, котру за його ж ініціативи було перетворено спочатку на Українську Національну Асамблею, а пізніше на УНА-УНСО.

Крім цього, учасники наради обговорили створення молодіжного центру в с. Миколаївка, проведення районних спортивних змагань та участь в обласних, проведення районного етапу обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова», відзначення свята 8 березня в клубних закладах району із залучення воїнів АТО, соціального захисту неповнолітніх, переселенців, призначення субсидій, реформування системи охорони здоров’я, проведення профоглядів та медоглядів школярів, хід виконання програми «Доступні ліки» та низку інших організаційних питань.

- Реклама -