Аспіранти Покровська відвідали Німеччину з навчальною метою

EduNet – міжнародна освітня мережа університетів і промисловості в області технології автоматизації. Мережа сприяє міжнародній передачі знань та співробітництву в галузі промислової автоматизації і об'єднує провідні університети Європи та Азії, де є спеціальності, пов'язані з автоматизацією виробничих процесів.

Як повідомляється на сторінці ДонНТУ у Фейсбуці, мета програми – це навчання новітнім технологіям в області автоматизації виробничих процесів, програмування обладнання автоматизації Phoenix Contact; створення на базі університетів-учасників прикладних лабораторій, оснащених сучасними навчальними модулями; здійснення спільних досліджень; проведення семінарів і конференцій; обмін студентами та викладацьким складом.

ДонНТУ долучився до мережі EduNet у 2010 році, і з того часу на базі університету функціонує лабораторія та відкритий центр промислової автоматизації. Це дало можливість аспірантам відвідати тренінг, який пройшов у штаб-квартирі Phoenix Contact GmbH & Co. KG, що знаходиться в німецькому місті Бад-Пірмонт.

Phoenix Contact виробляють обладнання промислового рівня та модулі для лабораторного устаткування, тому компанія постійно проводить тренінги для партнерів, які й користуються цією продукцією.

Сама програма навчання складалась з двох інформаційних блоків, кожен з яких закінчувався тестуванням з теоретичного матеріалу та практичних задач.

Такі навчальні поїздки – чудова можливість дізнатись про особливості навчання у Німеччині, отримати новий досвід, а згодом і впроваджувати найкращі практики у своєму ВУЗі.

- Реклама -