Учні Багатопрофільної гімназії Покровська відвідали Центр зайнятості

- Реклама -

2 березня в Покровському міському центру зайнятості відбувся День відкритих дверей для учнів Багатопрофільної гімназії м. Покровська.

Учні отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про можливість участі в оплачуваних громадських і тимчасових роботах та започаткування власної справи.

Фахівці центру зайнятості ознайомили учнів з інформацією про роботу профінформаційного сектору, про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування та з довідником професійно-технічних і вищих навчальних закладів області.

«Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування на сайті «Моя Кар’єра», де можна самостійно пройти безоплатне комплексне тестування, яке допоможе виявити власні нахили і здібності», — наголосила фахівець відділу активної підтримки безробітних Крістіна Насєкіна. Під час заходу діти пройшли тестування на виявлення власних здібностей та нахилів для подальшого вибору професії.

Також, учні були проінформовані про мобільний додаток "Центр професійної орієнтації". Саме з метою наближення послуг служби зайнятості до молоді, враховуючи наявну ситуацію в регіоні, необхідність створення умов для реалізації права дитини з непідконтрольної території України на вільний доступ до безкоштовної професійної орієнтації, Донецький обласний центр зайнятості створив на системі Android мобільний додаток "Центр професійної орієнтації", який допоможе учнівській молоді навчальних закладів у виборі майбутньої професії.

Даним заходом діти були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.

- Реклама -