Більше 3 тисяч автомобілів та майже 22 тисячі осіб: як минула доба на донбаських КПВВ

- Реклама -

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування, сьогодні вранці на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 20/70; «Мар’їнка» – 40/20; «Новотроїцьке» – 50/60; «Гнутове» – 20/20.

Загалом протягом минулої доби через контрольні пункти в’їзду-виїзду лінію розмежування перетнули 21,4 тисячі осіб та 3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 5520 осіб та 825 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 4995 осіб та 1050 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 4175 осіб та 850 транспортних засобів;

«Гнутове» – 1190 осіб та 315 транспортних засобів.

Про це повідомляє сайт Державної прикордонної служби.

Учора в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Мар’їнка» та «Гнутове» співробітники прикордонного відомства спільно із працівниками фіскальної служби виявили в двох автомобілях партію одягу, вартість якого ще встановлюється, та понад 360 кілограмів свіжомороженої хамси на суму майже 11 тисяч гривень, які намагалися незаконно провезти через лінію розмежування громадяни України. Транспортні засоби та товар вилучено співробітниками ДФС для прийняття правового рішення.

У КПВВ «Мар’їнка» під час огляду автомобіля «Renault» української реєстрації прикордонники Краматорського загону виявили у салоні авто приховані реєстраційні номерні знаки так званої ДНР. Знайдені номери передано працівникам Нацполіції.

Крім того, через КПВВ «Новотроїцьке» прослідував вантажний автомобіль представництва управління верховного комісара ООН у справах біженців з понад 10 тоннами гігієнічних наборів.

- Реклама -