Черлідери з Білицького вибороли срібло на чемпіонаті Донецької області

24 лютого 2018 року на базі Палацу культури ПАТ «ШУ «Покровське» пройшов Відкритий чемпіонат Донецької області з черліденгу. Участь у змаганнях взяли 150 спортсменів з Покровська, Дружківки, Павлограду, Дніпра, Білицького та Родинського. Про це повідомляє Добропільська міська рада.

За нагороди чемпіонату боролися й білицькі вихованці Добропільського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (тренер — Яна Шаталова).

Всі учасники з посмішками на обличчі продемонстрували свої здібності та особисті досягнення.

Черлідери з Добропілля вибороли 78 нагород: двадцять сім золотих медалей, сорок три «срібла» і вісім «бронзи».

У загальнокомандному заліку команда СК«Dance4life» м. Білицьке здобула друге місце.

Переможці були нагороджені грамотами, кубками та медалями.

Ці обласні змагання стали відбірковими для участі у чемпіонаті України з черліденгу, який відбудеться 2-4 березня у місті Харків.