Яким маленькі покровчани бачать один з головних символів України: у Покровську представили роботи до 100-річчя затверждення Тризуба

Символ Тризуба має тисячолітню історію. Ще за давніх часів він був знаком князівського роду Рюриковичів. У часи Української Народної Республіки символ було затверджено державним гербом України, щоб підкреслити спадкоємність з попередніми періодами української історії. 25 лютого 2018 року виповнилось 100 років з моменту офіційного його затвердження. А сьогодні, 26 лютого, у Покровському історичному музеї відбувся урочистий захід і відкриття виставки, на якій представлені роботи учнів шкіл міста на тему Тризуба.

Учні проявили максимум фантазії для того, щоб їх роботи були оригінальними і неординарними: малюнки, аплікації, вироби з дерева.

Всього на виставці представлено 31 роботу, п’ять  з яких відзначені грамотами і дипломами.

На відкритті виставки були присутні учні загальноосвітніх шкіл міста, історики, творчі колективи Центру дозвілля та творчості, вихованці музичної школи.

Для всіх присутніх учні та викладачі підготували вірші і пісні про один з головних державних символів.

Організатори виставки представили цікаві історичні факти про Тризуб та теорії його походження і значення. Так, на даний час, цих теорій близько тридцяти, але всі вони сходяться на тому, що Тризуб має дуже важливе історичне значення для України і разом з гербом Війська Запорізького є елементами Великого державного герба України, який на даний час, досі не затверджений.

Працівники музею кажуть, що дуже зраділи такій кількості талановитої молоді і навіть не очікували такої кількості учасників. Їм дуже приємно бачити, що молодь знає і шанує свою історію та примножує славу нашої Держави.

- Реклама -